Loading...

Jedlé konfety stříbrné hvězdičky 1g - PME

Jemné jedlé stříbrné hvězdičky dodají tvým dezertům třpyt, eleganci a hvězdný efekt během pár vteřin.

Není skladem

111 Kč
11100 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tyhle jedlé třpytivé hvězdičky od PME jsou malý detail, který udělá obrovský rozdíl. Krásně se lesknou, perfektně drží na krému i polevě a okamžitě promění každé pečení v slavnostní dortík hodný hvězdné oslavy. Stačí špetka a tvoje cupcakes, donuty, zmrzlina, perníčky nebo dort získají luxusní stříbrný efekt.

Dekorace jsou ve tvaru drobných metalicky stříbrných hvězdiček, které se skvěle hodí na svatby, zimní dorty, narozeniny, silvestrovské přání nebo jakékoli elegantní dezerty. Balení 1 g je ideální, když potřebuješ ozdobit menší dávku dezertů nebo doplnit detail do větší dekorace.

Použití je maximálně jednoduché — nasypej je přímo na vlhký krém, čokoládu nebo glazuru a nech přilnout. Výsledek je okamžitý a profesionální. Navíc jsou bez AZO barviv, takže si je můžeš užít s klidem na duši.

  • jedlé třpytivé hvězdičky ve stříbrném odstínu
  • elegantní metalický efekt během pár vteřin
  • ideální na cupcakes, dorty, zmrzlinu, donuty i perníčky
  • velmi výrazný efekt i s malým množstvím
  • bezpečné složení – bez AZO barviv
  • od značky PME – oblíbená volba cukrářek po celém světě


Hmotnost

Balení obsahuje: 1 g

Složení produktu

Zahušťovadlo (E464), barviva (E172, E153)

Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Kategorie: Vánoční zdobení a sypání
Vánoční zdobení
Vánoční zdobení a sypání
Výrobce PME
EAN 5056844801339
Kód produktu skg7002

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické vánoční zboží

Zdobení stříbrné perličky středně velké 90g - Happy Sprinkles

Jedna barva, jedna láska - čisté štěstí.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Papírové mini košíčky vánoční 150ks - Alvarak

Papírové mini košíčky na pralinky. V balení 150 ks košíčků s vánočním motivem.

87 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení vánoční hvězdičky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení vánoční hvězdičky. Balení 80 g.

64 Kč
80 Kč / 100g

Není skladem
-30 %
Papírové košíčky na muffiny 36ks louskáček Ø5cm  - Decora

Papírové košíčky na muffiny 36ks louskáček Ø5cm - Decora

Košíčky na muffiny s motivem Louskáček. V balení 36 ks.
75 Kč
52 Kč

Skladem > 10 ks

Krabička na cukroví červená 22x20x9,7cm - Alvarak

Červená krabička na cukroví. Rozměry 22x20x9,7 cm.

85 Kč

Skladem > 10 ks

Trezírovací sáček na zdobení perníčků 25cm - Karel Horák

Sáček na zdobení cukrářských výrobků s nástavcem.

18 Kč

Skladem > 10 ks